• info@rehbermaras.com
  • 0 505 9391646
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,286 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Mehmet Akif Mah.Doğu Çevreyolu Bulvarı No:99/A Dulkadiroğlu Merkez - Kahramanmaraş
  • TELEFON: 0344 2320000
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 – 17:30
SERVİS SAATLERİ 08:30 – 16:45
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Kahramanmaraş Merkez ToyotaTOYMAR

Toyota Plaza TOYMAR

Kipaş Holding şirketlerinden TOYMAR A.Ş. 1996 yılında Kahramanmaraş’ta ilk plaza olarak TOYOTA markasıyla otomotiv sektörüne adım atmıştır. Toyota, yeni model ve araç yelpazesinin genişliği ile müşterilerinin cinsiyet, yaş, sosyal ve ekonomik statüye veya hayat tarzlarına göre çeşitli alternatifler sunmaktadır.

Değerlerimiz
“İnsana saygı, Çevreye Saygı, Açık iletişim, Paylaşımcılık, Sorgulayıcı olmak, Pazarlama odaklılık, Güvenilirlik, Katılımcılık, Sürekli gelişim, Etik davranmak, Tutarlılık, Yenilikçilik, Müşteri odaklılık, Sosyal Sorumluluk,Topluma katkı,Yaratıcılık”.

Çevre Politikası
Dünyanın önde gelen markası Toyota, çevreye duyarlı teknolojiler ve doğa dostu geri dönüşüme uygun parçalar kullanarak otomobil üretmektedir. Toyota, gerçekleştirdiği küresel ısınma karşıtı ve doğayı korumaya yönelik çevreci projeleri sosyal sorumluluk olarak benimsemekte ve bu bilinci yaymaya yönelik dünya çapında çalışmalar yapmaktadır.

MİSYONUMUZ
Mutlak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak Kahramanmaraş otomobil pazarında Toyota markasını en üst sıraya taşımak, tüm paydaşlarımızla ortak bir değer yaratmak ve tüm markalar arasında en çok tercih edilen olmak.

VİZYONUMUZ
Mutlu çalışanlar ile müşterilerini en çok memnun eden ve en çok tercih edilen lider marka olmak, Toymar hizmet kalitemizi tüm müşterilerimize sunmak.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hemen Ara