• info@rehbermaras.com
  • 0 505 9391646

Reklam ve Sponsorluk

Reklam ve Sponsorluk

 Reklam ve sponsorluk talepleriniz için:

Bizimle;
E-mail: info@rehbermaras.com
Adres: İsmetpaşa Mah. Hükümet Cad. Nurol Apt. Kat:5 No:9 OnikiŞubat / Kahramanmaraş

Sponsorluk

Hedef kitlenize göre seçmiş olduğunuz kategori ana sayfalarımıza sponsor olabilirsiniz. Sponsor olmanız ile birlikte size sunacağımız hizmetler ise; · Seçmiş olduğunuz kategori ana sayfasında ve bağlı alt sayfalarda gösterilmek üzere reklam banner`ı · Advertorial (yazı dizisi); reklam banner’ı üzerinden tıklanarak erişilecek olan kurumunuzun tanıtımı için hazırlamış olduğunuz, resimler ile desteklenmiş bilgilendirici yazı veya söyleşi, · Anket; Sitemizde ziyaretçilerimizi tanımak amacıyla düzenli olarak yapılan anketlerde, yönlendirmeleriniz doğrultusunda Kurumunuza da yer verilmesi.

e-mailing

1995 yılından bugüne kadar öncelikli tercih edilmemiz ile birlikte, sponsorluklarımız, promosyonlarımız ve düzenlediğimiz etkinliklerimiz sonucunda kayıtlı üye sayımız sürekli artmaktadır. Üyelerimizi, e-mail yoluyla belirli aralıklarla bilgilendirmekteyiz. Üyelerimize yolladığımız bilgilendirme amaçlı e-mail içinde reklamlarınızı kullanabilirsiniz.

www.rehbermaras.com

-2006 yılında internet yayıncılığına başlayan www.rehbermaras.com Kahramanmaraş’ın ilk internet şehir rehberidir. Kahramanmaraş güzel bir şehir rehberi olmanın getirdiği sorumlulukla yayınlarımız sürdürüyoruz.
– Türkiye’nin en güzel şehrinde yaşayan tüm Kahramanmaraşlılara, internet ortamından şehir yaşamına ait tüm bilgileri en zengin ve güncel haliyle ulaştırmayı hedefledik.
– Bir şehir rehberinde mutlaka yer alması gerekli bilgiler olan; kültür-sanat, yeme-içme mekan rehberi, otel rehberi, harita, telefon ve adres defteri, ulaşım rehberi, ilan verme-arama, İstanbul tarihi ve turizm rehberi, fotoğraf albümü ve Kahramanmaraş yaşam rehberi sitemizin en önemli bölümlerini oluşturuyor.

Neden İnternet Reklamı?

– Kolay ve hızlı bilgilendirme.
– Reklamın internet kullanıcılarında merak uyandırması.
– Zaman kısıtlamasının ortadan kalkması ve 24 saat reklam yayını.
– Multimedya uygulamalarının gelişmesi ve uygulamaların yaygınlaşması ile marka bilinirliği yaratılmasındaki olumlu etki.
– Bilgisayar sahipliği ve İnternet kullanıcı sayısındaki hızlı artış.
– İnternet sitesinin imajının yapılan reklama olumlu etkisi.
– Reklam uygulamasının on-line ve kolay ölçümlenebilir olması.
– İnternet kullanıcılarının nitelikli demografik özelliklere sahip olması.
– Hedef kitlesine direkt ulaşım.
– Diğer medyalara oranla ucuz maliyet ve süreklilik.

Güç Birliği

. Yenilenen yüzüyle,
. Hergün güncellenen içeriğiyle,
. Etkili demogrofik yapısıyla,
. Yüksek sayfa gösterimi ve kayıtlı üyeleriyle,
. İlkleriyle, ve
. 10 yıllık deneyimiyle
. Uzun dönemli medya planlarınızda Güçbirliği için yanınızdayız.

Hemen Ara