• info@rehbermaras.com
  • 0 505 9391646
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
3,272 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Gaziantep Yolu Üzeri Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı 5. km. - Merkez - Kahramanmaraş
  • TELEFON: 0 344 236 30 10
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 -19:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 -19:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Marfi Otomotiv San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Fiat Marfi Otomotiv

Marfi Otomotiv Otomobil sektörünün lider markası Fiat bayisi olarak misyonumuz; satış ve servis hizmetlerinde kaliteyi arttırmaktır. Yenilenen Fiat modelleri ve kampanyalarıyla otomobil sektöründe güveni sağlamıştır. Marfi Otomotiv, satış sonrası sağladığı bu güvenle Kahramanmaraş ilinin Merkez ilçesinde en çok talep edilen otomobil bayisi olmuştur. Marfi Otomotiv olarak odak noktamız siz müşterilerimize verdiğimiz hizmette memnuniyetin daimi olmasını sağlamak, yenilikleri size geciktirmeden sunmaktır. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörün rekabet dolu bir Pazar olduğunun bilincindeyiz. İşte bizler de sizleri yeni bir kampanyaya kadar değil daimi müşterilerimiz yapmayı hedeflemekteyiz.

Fiat bayi Marfi Otomotiv olarak, yıllardır otomotiv ürünlerinin satış, servis, yedek parça ve İkinci el hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Showroomuzdan şuan Yeni Doblo Panorama, Fiat Fiorino Panorama, Fiat Freemont, Yeni Linea, Fiat Linea Classic, Fiat Punto, Fiat Bravo, Fiat Yeni Panda, Fiat 500L Living, 500L, Fiat 500C ve Fiat 500 modelleri hakkında bilgi alabilirsiniz.
Kahramanmaraş ilinin Merkez ilçesinde bulunan Marfi Otomotiv, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Sizleri de Fiat Marfi Otomotiv showroomumuza bekliyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hemen Ara