• info@rehbermaras.com
  • 0 505 9391646
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
673 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Özkan Demircan
  • ADRES: Abdurrahmangazi mahallesi Atatürk caddesi no: 30 kat 2
  • TELEFON: 0 (216) 498 8981
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Çatı katınıza sık sık erişmeniz gerekiyorsa, güvenebileceğiniz bir çift sağlam merdivene ihtiyacınız olacaktır. İhtiyaçlarınıza en uygun çatı merdiveni seçebilirsiniz. Katlanabilir çatı merdiveni teras katınıza kolayca saklanabildiğiniz için kullanışlı olabilirsiniz. Ayrıca yerleşik merdivenler daha fazla güvenlik sağlar ve bu sayede yükseklikleri sevmeyenler için idealdir. Güvenliğinizi daha da artırmak istiyorsanız isteğe bağlı ekstra bir el rayı ile ahşap ve alüminyum çatı merdivenleri de stoklarız.

Maliyetleri düşürmek konusunda endişeli misiniz? Sorun değil bir dizi bütçeye hitap ediyoruz. Ekonomik ahşap çatı merdivenleri tamamen monte edilmiş ve yerleştirilmeye hazır olarak tedarik edilir. Böylece çatıya anında erişebilirsiniz. Ayrıca ekstra kalın yalıtımlı tuzak kapılı ve kauçuk hava tahliyeli dış duvarla birlikte gelen ve enerji faturalarından tasarruf etmenizi sağlayan ve evinizin geri kalanını sıcak tutan lüks bir ahşap çatı merdiveni de sunuyoruz.

Hem görünümde hem de gerçek kütlesinde hafifken, çatı katınıza erişim için sağlam bir yol sunan bir çatı katı merdiveni arıyorsanız, alüminyum iyi bir seçimdir. İster sürgülü ister katlanır varyantı seçseniz de çatı merdivenlerinin daha hafif bir seçenek olduğu gerçeğini inkar etmeyin, vücudunuzun gücünden bağımsız olarak maksimum kullanım kolaylığı sağlayın, bu nedenle daha kolay çalıştırılabilen bir seçenek arıyorsanız seçim senin için. Hafifliğine rağmen, alüminyum da oldukça sağlamdır, bu nedenle tırmanma konusunda endişelenmenize gerek yoktur, ancak merdivenden daha ağır eşyalar almayı planlıyorsanız, kerestenin daha iyi bir seçenek olabileceğini unutmayın.

Çatı merdivenlerin dezavantajları söz konusu olduğunda, ahşap meslektaşlarından daha yüksek sesle oldukları gerçeğidir. İster katlanır ister hareketli bir merdiven olsun çıkarıldığında çok fazla ses çıkarır. Ek olarak çatı merdivenleri oldukça endüstriyel bir görünüme sahiptir. Bu nedenle zevkinize uygun bir şey değilse farklı bir merdiven türü düşünebilirsiniz. Ancak çatı katı merdivenlerinin genellikle görünümden gizlendiğini unutmayın.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hemen Ara