• info@rehbermaras.com
  • 0 505 9391646

BOZDAĞ PEN (Pvc aksesuar-hırdavat çeşitleri)

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,404 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Tahsin BOZDAĞ
  • ADRES: Gayberli mahallesi 47. Sokak no: 5 Onikişubat/ Kahramanmaraş
  • TELEFON: 0 (535) 261 9544
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

BOZDAĞ PEN

Pvc kapı pencere sektöründe hizmet veren işletmemiz 2016 yılında Kahramanmaraş’ta faaliyetlere başlamıştır. Kalite ve güven anlayışıyla yola çıkan işletmemiz pvc aksesuar çeşitleri, hırdavat ürünleri ve destek sacı alanında toptan – perakende satışlarla çalışmalarını sürdürmektedir. Pazarlama tecrübemiz ve sağlam müşteri ilişkilerimizle hızlı ve kaliteli hizmeti müşterimize ulaştırmak temel hedefimizdir. Güncel şartlar ve piyasa koşullarına göre kendimizi sürekli yenileyerek yolumuza devam ediyoruz. Yıllardır her projede müşterilerimize “güven” aşılıyoruz ve bu birikimi korumak için her geçen gün daha fazla çalışıyoruz.

Neden Bozdağ Pen?
Kalite ve prensiplerimize olan bağlılığımız, müşterilerimizle uzun soluklu işler yapmamızı sağlamaktadır. Alanında tecrübeli ekibimiz, etkin müşteri ilişkileriyle sorunlarınıza kısa sürede iyi sonuçlar sunmaktadır. Fiyat politikamız; bizi tanımanızı, karşılıklı güven ve daha fazla garanti sunmamızı sağlayan bir başlangıçtır. Hedeflerinize ulaşabileceğiniz bir ortam sağlamaktadır. Size kaliteden ödün vermeden hizmet sunmaktayız. Kurumsal bir firma ile çalışmanın keyfini sürün, işleriniz eksiksiz, tam profesyonel bir yapıda kalsın.

Kaliteli Ürün
Ürünlerde kalite ve güven önceliğimizdir. Kaliteli ürünleri hızlı ve zamanında müşterimize ulaştırıyoruz.
Profesyonel Hizmet
Uzun yıllar sektörde bulunan firmamız müşterilerine kaliteli ürün ve profesyonel hizmet sunmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti
Yaptığımız işlerde daima müşteri memnuniyeti birinci önceliğimizdir. Sizlerin memnuniyeti işimizde başarımızı artırmaktadır. Yıllardır her projede müşterilerimize “güven” aşılıyoruz ve bu birikimi korumak için her geçen gün daha fazla çalışıyoruz.

TEKLİF ALIN
Projelerinizde bizimle irtibata geçin. Sizlere sunduğumuz ürün ve hizmetler hakkında her türlü soru ve görüşleriniz için bize yazabilir ya da arayabilirsiniz…

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hemen Ara