• info@rehbermaras.com
  • 0 505 9391646
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
5,859 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ahmet Davarcıoğlu
  • ADRES: Kayseri Yolu Üzeri 3.Km Onikişubat / Kahramanmaraş
  • TELEFON: +90 533 146 12 88
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

akdo-dondurma-logo

2011 yılında Ahmet Davarcıoğlu tarafından ilk olarak Kahramanmaraş’ın ara mahallesinde başlayan serüvenimiz, kısa süre içerisinde Kahramanmaraş’ın en büyük Dondurma ve Tatlı markası haline gelmiştir. Bu gelişim ve büyüme mahalle arasında çıkılan ilk girişimcilik günümüzde 8 şube durumuna gelmiştir. %100 organik meyvele ve süt ile elde edilen Akdo Dondurması’nın meyveleri özenle üretilip toplanmakta, gıda mühendisimizin öncülüğünde lezzet yelpazenize sunulmaktadır.

Akdo Dondurma, Kahramanmaraş dondurmasını tat ve kalitesini yurtiçi ve yurt dışındaki dondurma severlere sunmak üzere altyapı yatırımlarını arttırıyor.

Akdo Dondurma&Tatlı, damaklarımızdaki eşsiz lezzeti artık yurt içinde ve yurt dışındaki müşterilerimize sunmak üzere franchise başvurularını kabül etme sürecine start verdi!

Franchising Nedir? Franchise (veya franchising), bir sistem ve markanın imtiyaz hakkı sahibinin, belirli süre, koşul ve sınırlar içinde, işin yönetim ve organizasyonuna ilişkin sürekli disiplin ve destek sağlayarak, belirli bir bedel karşılığında, bağımsız yatırımcılara sistem ve markasını kullandırmasına dayanan, uzun vadeli ve sürekli bir iş ortaklığıdır.

Franchising Sisteminin Franchise Açısından Yararları Nelerdir? • Daha önce denenmiş, başarısı kanıtlanmış ve tanınmış bir marka ile birlikte, işletme sistemine ait teknikleri ve prosedürleri kullanarak ticari anlamda başarının yakalanmasında kolaylık sağlar.

Marka ile birlikte ulusal veya uluslararası standarda ve kaliteye sahip olunmaktadır.Franchise veren işletme tarafından, franchise alan işletmeye eğitim hizmetleri ve uzman personel desteği sağlanmaktadır.

AKDO DONDURMA, ÜRETIMINDE YILLIK %260’LIK ARTIŞ SAĞLADI.

Akdo Dondurma, üretim bandında yapmış olduğu yatırım ile yerel konumunu küresel anlamda bir marka olmak üzere 2016 yılında büyük bir çıkış sağladı.

Akdo Dondurmaya artık bir tık kadar uzak , bir alo kadar yakınsınız. Gelişen sistem ve teknolojik yatırımlar ile Akdo, bölgesinde ve küresel anlamda sektörel bir ilke imza attı. Tek bir numara üzerinden siparişleri toplayan ve online sipariş, teknolojik alt yapı ile müşterilerine anlık ve zamandan tasarruf edilerek hizmet verilecek alt yapı yatırımını yaptı.

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hemen Ara