banner39

banner40

banner34

Koçtaş 38. Mağazası Kahramanmaraş'ta Açtı

09 Mayıs 2013 Perşembe 17:57

Ev geliştirme perakendeciliği sektörünün lider kuruluşu Koçtaş, Anadolu illerinde yaygınlaşma stratejisi doğrultusunda, son mağazasını Kahramanmaraş’ta hizmete açtı.

Koçtaş 38. Mağazası Kahramanmaraş'ta Açtı
Ev geliştirme perakendeciliği sektörünün lider kuruluşu Koçtaş, Anadolu illerinde yaygınlaşma stratejisi doğrultusunda, son mağazasını Kahramanmaraş’ta hizmete açtı.

Koçtaş’ın 38’inci mağazasının kurdelesi Kahramanmaraş Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Özsoy, Koçtaş Yönetim Kurulu Başkanı Ali Y. Koç; Koç Holding Turizm, Gıda ve Perakende Grubu Başkanı Tamer Haşimoğlu ve Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu’nun katıldığı bir törenle kesildi.

Koçtaş Yönetim Kurulu Başkanı Ali Y. Koç, “Artık ülkemiz büyük düşünüyor, büyük davranıyor. Cumhuriyetimizin 100. yılı olan 2023’te 2 trilyon dolarlık ekonomisi, 25 bin dolarlık kişi başı milli geliri ile dünyanın en hızlı büyüyen ilk 10 ekonomisinden biri olmayı hedefleyen ülkemizin bu hedefine ulaşmasında perakende sektörünün geleceği ve potansiyeli çok büyük önem arz etmektedir. Koçtaş olarak yaptığımız tüm yatırımlarda ülkemize ve perakende sektörüne olan güvenimizi net bir şekilde ortaya koyuyoruz ” dedi.

Ev geliştirme perakendeciliğinin öncü ve lider kuruluşu olan ve 2013 yılındaki ilk mağazasını İstanbul’da Brandium AVM’de hizmete açan Koçtaş, mağaza yatırımlarına Anadolu illerinde de devam ediyor. Koçtaş 38’inci mağazasını Anadolu’nun güçlü sanayi illeri arasında yer alan Kahramanmaraş’ta, Piazza AVM’de hizmete açtı.

Açılışta bir konuşma yapan Kahramanmaraş Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, Kahramanmaraş’ın günden güne gelişen ve büyüyen bir şehir olduğuna işaret ederek: “ Ekonomik kazanım olarak ilimiz ülkemizde 11. Sırada yer alıyor. Şehrimizdeki büyümeyi keşfeden yatırımcı kuruluşlarının da dikkatini çekmiş ve şehrimize yatırım yapma eğilimine girmişlerdir. Koç Topluluğunun şehrimize yaptığı bu yatırımdan oldukça memnunuz. Bu yatırımın şehrimize gelmesinde emeği geçenlere şehrimiz insanı adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.


Haber Kaynağı: RehberMaraş
banner37

Yorum Gönder

@name x