banner39

banner40

banner34

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu:

05 Nisan 2013 Cuma 18:14

Gaziantep Şehitkamil Belediyesi Meclis toplantısı, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu başkanlığında yapıldı.Meclis salonunda gerçekleşen toplantıda Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, 2012 yılı içerisinde yapılan...

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu:
Gaziantep Şehitkamil Belediyesi Meclis toplantısı, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu başkanlığında yapıldı.

Meclis salonunda gerçekleşen toplantıda Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, 2012 yılı içerisinde yapılan faaliyetlerden ve 2013 yılında yapımı devam eden projelerden bahsetti. Yapılan projelerden biri olan sosyal tesislerin önemini belirten Rıdvan Fadıloğlu, Gaziantep'te eğitim seviyesinin iyi olabilmesi için sosyal tesislerin önemli olduğunu ve çocukların okula gitmeden önce mutlaka eğitim almaları gerektiğini belirtti. Gelişen teknolojinin yanı sıra yapımı devam eden otoparkta elektrikli araçların jarz edebilecekleri bir konumda olacağını ve vatandaşlara iyi bir hizmet sunmak için ellerinden geleninin en iyisini yapacaklarını ifade etti.

Devam eden projeler ile çıtayı daha yükseğe çıkarmak için daha iyi çalışacaklarını belirten Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Çıtamızı daha yükseğe çıkarmamız lazım, bunun için hep birlikte çalışacağız. Geçen hafta almış olduğumuz ödülle iyi bir proje yapmış olduğumuzun tescilini aldık. Özellikle biyolojik gölletin öyle bir nitelikli hal olması yalnızca Gaziantep için değil, ülkem için örnek bir proje tescil etti. MÖP’le ilgili yapılan çalışmada Türkiye’deki örnek çalışmadan bir tanesi bu senede bunun bilgilendirme çalışmaları yoğun bir şekilde devam ediyor. Artık okullarda geri dönüşüm ile ilgili çalışmalar yapıyoruz. Okullardaki çalışma ile birlikte el ele verip daha iyi projeleri hayata geçireceğiz” dedi.

Yapılan açıklamanın ardından gündeme ilişkin 35 madde görüşüldü. 8 madde oy çokluğuyla, 23 madde oy birliğiyle kabul edildi.

Anahtar Kelimeler
banner37

Yorum Gönder

@name x